Dāvanu partneri

Ūdens pudeles un termokrūzes no UDENSPUDELE.LV

Iepazīsties ar mūsu partneri UDENSPUDELE.LV un uzzini, kāpēc ūdens pudele un termokrūze ir laba dāvana svētkos.

UDENSPUDELE.LV ir interneta veikals, kur iespējams iegādāties ūdens pudeles ikdienai, sportam, ceļojumiem un citiem dzīves notikumiem. Bieži vien ikdienas ūdens pudele mājām atšķirsies no ūdens pudeles, kas piemērota aktīvam dzīvesveidam. Tāpēc ikvienam noderētu kvalitatīva ūdens pudele kā dāvana svētkos.

Interneta veikalā UDENSPUDELE.LV ir plaša izvēle un arī daudzveidīgs blogs, kurā vairāk iespējams uzzināt gan par pareizās pudeles izvēli, gan par pudeļu zīmoliem. 

Šajā rakstā uzzināsi vairāk par to, kāpēc kvalitatīva un ilgtspējīga ūdens pudele vai termokrūze ir laba dāvana svētkos saviem mīļajiem. 

Dāvana labai veselībai

ūdens pudeles

Ūdens pudele ir laba dāvana veselībai un vispārējai pašsajūtai, jo tā novēl jubilāram ikdienā biežāk padzerties. Ne visi dienas laikā izdzer pietiekamu ūdens daudzumu. Tādā gadījumā stilīga un ērta ūdens pudele kalpos par lielisku atgādinājumu biežāk padzerties un no jauna uzpildīt savu pudeli. 

Tāpat ilgtspējīga pudele ir dabai draudzīga dāvana, kas palīdz saglabāt veselu mūsu planētu. Ja tev vienmēr būs līdzi sava ūdens pudele, samazināsies nepieciešamība pirkt dzērienus plastmasas pudelēs. Draudzīgs risinājums gan dabai, gan tavam maciņam.

Termokrūze var būt labs pirkums, kas ikdienā samazinās steigu. Sava iemīļotā kafija vai tēja nav steigā jāizdzer, jo tā stundām ilgi paliks karsta. To visur var ņemt līdzi – arī braucot mašīnā, piemēram.

Pudele vai termokrūze?

termokrūzes

Veikalā ŪDENS PUDELE iespējams atrast dažādas pudeles un termokrūzes – tās ir visbiežāk pirktās vienības. 

Termokrūzes ir laba izvēle tad, ja dāvanas saņēmējs nevar savu ikdienu iedomāties bez karstas tējas vai kafijas. Tad sava termokrūze viņam noderēs dažādos gadījumos.

Piemēram, kad mājās nepaspēj izdzert savu karsto dzērienu, tad termokrūzē to var izdzert pa ceļam uz darbu vai jau darba vietā. Vidēji termokrūzes spēj saglabāt siltumu ap 5 stundām, kas atkarīgs no krūzes tilpuma un materiāla.

Ūdens pudeles ir lieliskas dāvanas gadījumos, ja jubilārs ikdienā daudz lieto ūdeni. Tad visērtāk lielākos tilpumos to pārnēsāt pašam savā pudelē. Turklāt, kā jau minējām ievadā, pudeles var kalpot par noderīgu gadžetu dažādos gadījumos.

Stikla ūdens pudele var būt ikdienas sabiedrotais, termopudele var noderēt garākās pastaigās, savukārt sportiska ūdens pudele ar vieglu atvēršanas mehānismu labi noderēs fitnesa treniņu laikā.

Balstoties uz jubilāra dzīves stilu un gaumi, izvērtē, vai viņam labāk patiku ūdens pudele vai termokrūze dāvanā.

Ūdens pudele + gardums

dāvanu komplekts

Arī ūdens pudeles un termokrūzes no veikala UDENSPUDELE.LV iespējams saskaņot ar jebkuru dāvanu papildinājumu no mūsu piedāvājuma. Piemērus var apskatīt sadaļā Komplekti

Lai dāvanu paturētu par pārsteigumu, ir labi to iesaiņot dāvanu kastē. Tad, lai pudele vai termokrūze nav viena pati tukšā kastē, ir labi pievienot klāt kādu garšīgu papildinājumu. Tā var būt jubilāra mīļākā beramā tēja vai kvalitatīva kafija, ko pielikt klāt termokrūzei. Vai, piemēram, gardas konfektes vai šokolāde, ko savienot ar ūdens pudeli. 

Un dāvana izdevusies!

Par to, kāpēc ir labi veidot dāvanu komplektus, vairāk vari izlasīt mūsu rakstā Kāpēc dāvanu komplekts ir laba dāvana

Lai izdodas atrast foršu dāvanu gan sev, gan saviem mīļajiem!

Komentēt

Item added to cart.
0 items - 0,00