Dāvanu partneri

Īpaša kafija no 4 Cyclists

Šajā rakstā iepazīstinām ar mūsu jauno sadarbības partneri, stilīga velo apģērba radītājus 4 Cyclists. Papildus apģērbam viņi rada arī gardu kafiju, ko mēs labprāt izmantojam mūsu dāvanu komplektos.

Uzņēmums 4 Cyclists ir mērķtiecīgs zīmols, kas specializējas velo apģērba veidošanā. Starp viņu radīto piedāvājumu ir iezagusies arī kafija stilīgā iepakojumā, ko mēs labprāt izmantojam veidojot mūsu dāvanu komplektus.

Reti kurš zina, ka velo un kafija nav nemaz tik savstarpēji nesaistītas lietas, kā varētu domāt. Kafija no 4Cyclists ir lielisks dāvanas papildinājums ikdienas termokrūzei vai stilīgai termopudelei.

Esam izvēlējušies atbalstīt šo zīmolu arī tāpēc, ka viņi ir mūsu sadarbības partnera FromMe.lv draugi. FromMe piedāvājumā iespējams iegādāties arī 4 cyclists dāvanu karti.

Šajā rakstā uzzini vairāk par mūsu jauno sadarbības partneri 4 Cyclists un tā radīto kafiju.

Kas ir 4 Cyclists?

4 cyclists brand

4 Cyclists ir inovatīvs, mūsdienīgs apģērbu zīmols riteņbraucējiem. Šis zīmols ir īpašs ar to, ka tas radīts tepat Latvijā. 4 Cyclists uzņēmums ražo riteņbraukšanas apģērbus un aksesuārus, piedāvājot arī iespēju pasūtīt oriģinālu dizainu sporta apģērbus. 

Zīmola radītāji apgalvo, ka 4 Cyclists garantē lielisku kvalitāti par lielisku cenu. 

Viņi tic, ka braukšana ar velo nav tikai par to. Tā ir izvēle dzīvot dzīvi plašāk un drosmīgāk, tas ir dzīvesveids. Tā ir brīvības sajūta, prieks esot kustībā un apziņa, ka katrs ķermeņa muskulis paliek ar vien spēcīgāks un izturīgāks. Ar šo domu prātā arī radies šis apģērbu zīmols, lai sniegtu velo braucējiem vēl ērtākus un patīkamākus piedzīvojumus.

Saikne starp kafiju un velo

4 cyclists coffee

Pašmāju zīmols spēj radīt ne vien ērtu un stilīgu velo apģērbu, bet arī gardu kafiju ar nosaukumu Coffee 4Cyclists.

Uzņēmuma radītāji apgalvo, ka ir īpaša saikne starp abām pasaulēm – kafijas un velo braukšanu. Tā ir pasaule, kas pēdējo gadu laikā attīstās ar vien vairāk. Jau sešdesmitajos gados starp kafiju un riteņbraukšanu sāka veidoties neizšķirama saikne. Kad kāds itāļu espresso kafijas automātu ražotājs sponsorēja velo komandu sacensībās, piedzīvojums varēja sākties.

Kopš tā laika kafejnīcas un bāri mēdza sponsorēt velo sacensības, ļaujot riteņbraucējiem atpūsties un socializēties pie tases kafijas. 

Tā kā arī 4 Cyclists zīmola radītājiem kafija ir iecienīts dzēriens, tad arī viņi nolēma velti nezaudēt laiku. Tā arī radās viņu lieliskā kafija – lai to varētu baudīt gan viņi paši, gan arī citi riteņbraucēji.

Kafija 4 Cyclists

4 cyclists coffee

Zīmols šobrīd piedāvā 3 maltās kafijas veidus, lai katrs spētu sev atrast piemērotāko.

Kafija Soigneur ir sarkanā iepakojumā – tā ir kafija ar saldu un vieglu garšu, kas papildināta ar marcipāna un valriekstu garšām.

Kafija Domestique ir zaļā iepakojumā – kafija ar karameles, riekstu un šokolādes notīm.

Kafija Echappee ir zilā iepakojumā – svaiga un salda kafija, ar augļu un ogu piegaršu.

Stilīgs termokrūzes papildinājums

4 cyclists coffee dāvanu komplekts

Tā kā mēs veidojam dāvanu komplektus ar pievienoto vērtību, 4 Cyclists radītā kafija ir lielisks papildinājums dažādām dāvanām.

Kafijas iesaiņojums ir košs un stilīgs, tāpēc tas kalpo par vizuāli pievilcīgu galvenās dāvanas papildinājumu. Kafija lieliski iederētos komplektā ar ikdienas termokrūzi vai pat termopudeli. Katrs kafijas cienītājs šādu dāvanu notiekti novērtētu – īpaši tad, ja bez kafijas tases nav iedomājams neviens rīts. 

Šajā attēlā redzams piemērs, kā esam apvienojuši termokrūzi ar gardo 4 Cyclists kafiju un Rāmkalnu gardumiem

Komentēt

Item added to cart.
0 items - 0,00