Apmaksa

Samaksa ar bankas pārskaitījumu

Šobrīd vienīgais pirkuma apmaksas veids ir bankas pārskaitījums. Tas tāpēc, ka pirms pasūtījuma apstrādes ir nepieciešams pārliecināties, vai Jūsu sagatavotais dāvanu komplekts var tikt veiksmīgi noformēts gaumīgā dāvanā, un vai visas nepieciešamās sastāvdaļas var tikt piegādātas Jūsu vēlamajā termiņā.

Pirkuma noformēšanas brīdī pasūtījumam tiek piešķirts pasūtījuma numurs, kas tiek parādīts pēc pirkuma noformāšanas, un tiek nosūtīts arī uz pircēja e-pastu pēc pirkuma noformēšanas.

Pēc pirkuma noformēšanas sazināsimies ar pircēju par preces pieejamību un sagatavosim rēķinu. Rēķinu nosūtīsim uz Jūsu norādīto e-pastu. Rēķins ir derīgs elektroniskā formātā, un arī šādā formātā tas būs derīgs garantijas vai pirkuma atgriešanas pieprasījumam. Pēc Jūsu pieprasījuma varam pasūtījumam pievienot rēķinu drukātā formātā.

Veicot apmaksu lūdzam norādīt šo pirkuma numuru, lai varam pārliecināties, ka pirkums ir apmaksāts.

Pēc Jūsu pieprasījuma, varam nosūtīt rēķinu arī pirms samaksas veikšanas. Ja jums ir īpašas prasības vai vajadzība attiecībā uz pirkuma apmaksu, lūdzam rakstīt uz [email protected].

Item added to cart.
0 items - 0,00