Dāvanu partneri

Skrīveru Saldumi – apvienot veselīgo ar saldo

Skrīveru Saldumi ir viens no latviešu iemīļotākajiem saldumu ražotājiem. Nu jau tas ir arī mūsu sadarbības partneris, kā gardumus var pievienot mūsu dāvanu komplektiem.

Skrīveru Saldumi ir pašmāju uzņēmums, kas ar lielu aizrautību jau vairāku paaudžu garumā rada brīnišķīgus gardumus. Nu tas ir kļuvis arī par mūsu sadarbības partneri, lai mēs varētu veidot gardus dāvanu komplektus.

Šajā rakstā iepazīsties vairāk ar mūsu jaunā partnera Skrīveru Saldumi uzņēmuma darbību un daudzveidīgo produkciju.

Skrīveru Saldumi – veselīgais apvienojumā ar garšīgo

Skrīveru saldumi ir viens no zināmākajiem un iemīļotākajiem uzņēmumiem Latvijā, kas rada visdažādākos un gardākos saldumus. Produkcijas klāstā ir arī veselīgie našķi, kā piemēram, šokolādē ieslēpti augļi un ogas. Zīmola moto ir –  Apvienot veselīgo ar saldo. 

Ražošanas procesu Skrīveru Saldumi nemaz neslēpj, bet pat aicina ikvienu izsekot līdzi saldumu tapšanas gaitai soli pa solim. 

Tam ir izveidota īpaša ekskursijas programma EMOCIJU FABRIKA. Tā ir iespēja iejusties Gotiņu tinēja lomā vai arī radoši izpausties pašam veidojot marcipānu un īrisu gardumus. Tas viss tiek iemūžināts attēlos, turklāt ieeja ir bez vecuma ierobežojumiem. Skrīveru Saldumi tic, ka sirdī mēs visi esam bērni. 

Vislabākās izejvielas visgaršīgākajiem saldumiem

skrīveru saldumi

Skrīveru saldumi ir uzņēmums, kas jau gadiem ilgi rada saldumus un pilnveido receptes 3 paaudžu garumā. 

Viņi tic, ka vislabākie saldumi ir tie, kas ir visgaršīgākie, bet uzburt neaizmirstamu garšu var tikai izvēloties vislabākās un kvalitatīvākās sastāvdaļas.

Zīmola mērķis ir panākt to, lai ik konfekte, šokolāde vai īriss būtu kā spēcīgs apliecinājums viņu  aizrautībai ar sastāvdaļu kvalitāti. Sākot no izcilākā Latvijas bioloģiskā piena gotiņām un beidzot ar gardākajiem augļiem, pēc kuriem tiek braukts uz tālo Čīli.

Parūpējoties par katru gardumu un tā kvalitatīvu ražošanu, Skrīveru Saldumu komanda liek roku uz sirds – veikalu plauktos nonāk tikai un vienīgi labākie saldumi.

Plašais piedāvājums

skrīveru saldumi

Iespējams, daudziem Skrīveru Saldumi asociējas ar īrisa konfektēm, īpaši Gotiņām. Taču uzņēmuma produkcija nemitīgi pieaug un veikalu plauktos iespējams redzēt ar vien jaunus gardumus. 

Īpaši iemīļoti ir Skrīveru Saldumu marcipāna gardumi un mīkstā karamele Fudge. Vēl tiek radītas gardas ogas un augļi šokolādē, zefīriņi, dražejas šokolādē un Gotiņas ar visdažādākajām garšām.

Skrīveru piedāvājumā ir arī veselīgie našķi. To klāstā ir tādi produkti, kā piemēram, Skrīveru Gotiņas konfektes ar rupjmaizi un dzērvenēm, tumšā šokolāde ar kraukšķošo kvinoju vai piena šokolāde ar saulespuķu sēklām. Ir arī kviešu un kukurūzas kraukšķi. 

Vizuāli skaists dāvanas papildinājums

skrīveru saldumi

Ēst ir patīkami ne tikai ar garšu kārpiņām, bet arī ar acīm. Tāpēc Skrīveru Saldumi rūpējas par savas produkcijas vizuālo izskatu. 

Ikviens produkts tiek skaisti iesaiņots atbilstošā iepakojumā – tie ir krāsaini, ar skaistiem attēliem un pat parasta šokolādes tāfelīte vai konfekšu paciņa izskatās kā forša dāvana.

Skrīveru Saldumi ir lielisks dāvanas papildinājums. Tieši tāpēc šis uzņēmums ir viens no mūsu jaunajiem partneriem. Ikviena dāvana, ja tai klāt tiks pievienots kāds gardums no Skrīveru saldumiem, izskatīsies daudz skaistāka! 

Par to vairāk vari izlasīt rakstā Kāpēc dāvanu komplekts ir laba dāvana

Lai skaistas un gardas dāvanas!

Komentēt

Item added to cart.
0 items - 0,00