Dāvanu partneri

Noderīgas un oriģinālas dāvanas no FromMe.lv

Iepazīsties ar mūsu partneri FromMe.lv – tiešsaistes dāvanu karšu centru ar daudzveidīgu piedāvājumu atpūtai, izklaidei, hobijam un ne tikai.

FromMe.lv ir tiešsaistes dāvanu karšu centrs ar lielu piedāvājumu un izvēli. No viņiem iespējams iegādāties dāvanu kartes, dāvanu kuponus un arī universālo FromMe karti, ko iespējams izmantot jebkurā piedāvājumā pēc izvēles. 

Dāvanu kartes no FromMe plašā piedāvājuma ir lieliska dāvana mīļajiem svētkos – dzimšanas dienā, Ziemassvētkos, izlaidumā un ne tikai. Jebkuru dāvanu karti no FromMe iespējams papildināt ar kādu gardumu, lai dāvana būtu vēl īpašāka.

Šajā rakstā uzzināsi vairāk par FromMe uzņēmumu un tā populārākajiem piedāvājumiem dāvanu katalogā. 

Par FromMe uzņēmumu

FromMe kā dāvanu karšu uzņēmums veiksmīgi darbojas jau no 2012. gada. FromMe dāvanu eksperti rūpējas par to, lai ikviens ērti un ātri spētu sarūpēt tieši saviem mīļajiem piemērotāko dāvanu.  

Papildus regulāri augošajam piedāvājumu skaitam un sadarbībām ar zīmoliem, FromMe klientiem pieejams arī noderīgs blogs. Tajā dāvanu eksperti sniedz izklaidējošu saturu, kā arī parocīgus padomus par dāvanu izvēli, piemērotību svētkiem un iesaiņošanu.

Turklāt dāvanu kartes iegāde garantē ātri dāvanas sarūpēšanu – to var saņemt savā e-pastā dažu minūšu laikā var saņemt ofisā jau tajā pašā dienā.

FromMe dāvanu karšu serviss ir īpašs ar to, ka piedāvājumā ir 3 veidu kartes:

  • Dāvanu kuponi – vienreiz izmantojama karte ar fiksētu summu, ko dāvanas saņēmējs uzreiz izmantos kādā piedzīvojumā vai atpūtas piedāvājumā.
  • Dāvanu karte – ar summu pēc dāvinātāja izvēles kādā konkrētā veikalā vai pie pakalpojumu sniedzēja, ko saņēmējs var izmantot vairākas reizes, kamēr summa tiks iztērēta.
  • FromMe universālā karte – to saņemot, jubilārs varēs pats izvēlēties pie kura no 50 FromMe partneriem savu dāvanu izmantot. Par FromMe karti vairāk lasi nākošajā sadaļā.

Plašs piedāvājums dāvanu katalogā

FromMe katalogā esošais piedāvājums ir ļoti plašs. Dāvanu karšu centra stiprās puses ir daudzveidīgas universālās dāvanu kartes, restorānu piedāvājumi, dāvanu kartes hobijam un atpūtai.

Par to tad vairāk arī raksta turpinājumā.

Universālas dāvanu kartes

FromMe piedāvājumā ir dažādas universālas dāvanu kartes, kas ir lieliska dāvana gadījumā, ja īsti nezini, ko uzdāvināt. Tad ir nepieciešams tikai aptuvenais virziens.

Ja dāvanas saņēmējam patīk sports, tad universāla dāvanu karte būs sporta preču veikalā – visa pirkuma izvēle jubilāram pašam. Ja dāvanas saņēmējam patīk atpūsties, tad universāla dāvanu karte var būt kādā īpašā SPA centrā. Bet par atpūtas piedāvājumiem, ko tur baudīt, lai jubilārs tad izvēlas pats.

FromMe karte ir izdevīgākais variants, jo tas sniedz saņēmējam milzu izvēli. Saņemot FromMe karti, izvēles iespējas paplašinās līdz pat 50 dažādiem zīmoliem un uzņēmumiem, un vairāk kā 200 piedāvājumiem.

Vēl viena bieži izmantota universālā dāvanu karte no FromMe piedāvājuma ir Restorāni Rīgā. Tā ir universāla, jo saņēmējs šo karti varēs izmantot kādā no desmit restorāniem, kas minēti sarakstā. Nav vairs jādomā par to, kurš restorāns jubilāram patiks vislabāk – to viņš varēs izvēlēties pats.

Plašākais restorānu piedāvājums Latvijā

Ja tomēr zini, kāda ir dāvanas saņēmēja gaume, tad dāvanu karte restorāna apmeklējumam vienmēr tiks novērtēta. Tā var būt gan romantiska dāvana otrai pusītei, gan arī lietišķa dāvana saviem kolēģiem vai darbiniekiem.

FromMe piedāvājumā ir vairāk kā 20 lieliski restorāni un kafejnīcas, no kā izvēlēties jubilāram atbilstošāko. Tas varētu būt izsmalcinātais FERMA restorāns, rosīgais Andalūzijas suns vai latviskais restorāns Taverna. Šie ir vien daži populārākie piemēri. Vairāk piemērus vari apskatīt FromMe sadaļā Dāvanu kartes restorānos.

Noderīgas dāvanu kartes hobijam

Ir patīkami saņemt dāvanu karti, ko varēs izmantot savam hobijam. Tas uzreiz izrāda atbalstu no dāvanas sniedzēja un liek sajusties mīlētam. Ar šādu domu FromMe specializējas arī hobiju veikalu iekļaušanu savā dāvanu katalogā.

Piedāvājumā ir veikali makšķerniekiem, medniekiem, dārzkopjiem, sportistiem, mūziķiem, māksliniekiem utt. Tāpat var izvēlēties arī kādu meistarklasi vai apmācību ar mērķi iegūt jaunu hobiju. Jebkura dāvanu karte hobijam ļaus saņēmējam pašam izvēlēties nepieciešamo un tikt pie noderīgas dāvanas.

Pilnvērtīgas atpūtas un izklaides iespējas

Tāpat FromMe piedāvājuma lielu daļu aizņem arī atpūtas un izklaides piedāvājumi.

Atpūta sniedzas no relaksējošām masāžām un pirts rituāliem līdz pat SPA brīvdienām izsmalcinātos centros un eksluzīvām nakšņošanām Latvijas pilīs un muižās. Relaksējoša atpūta izrāda rūpes un mīlestību.

Tā ir mīļa un noderīga dāvanu karte saviem mīļajiem, ko ir labi papildināt ar kādu gardu šokolādi vai konfektēm. Tā kā atpūtas piedāvājums ir jāieplāno, to uzreiz izmantot neizdosies. Tāpēc dāvanas saņēmējs uzreiz varēs baudīt gardumu. Kā tas izskatās, var apskatīties mūsu pašu sadaļā Dāvanas.

No izlaides iespējām FromMe katalogā ir pieejamas izjādes ar zirgiem, lidojumi, laivošanas piedzīvojumi, braucieni ar ūdensmočiem un kvadracikliem, klinšu kāpšana, golfs, kvesti, lāzertags ar draugiem utt. Iespējas ir ļoti plašas!

FromMe ir lielisks uzņēmums ar plašu piedāvājumu katra vēlmēm un vajadzībām. Lai izdodas pārsteigt mīļos ar noderīgām dāvanām!

Komentēt

Item added to cart.
0 items - 0,00