Dāvanu idejas | Par dāvināšanu

Kāpēc dāvanu komplekts ir laba dāvana

Dāvanu komplekta izveidošana ir viens no veidiem, kā sarūpētajai dāvanai piešķirt īpašu vērtību. Par iemesliem, kāpēc dāvanu komplekts ir laba dāvana, vairāk vari izlasīt raksta turpinājumā.

Dāvanu pasniegšana bieži vien sagādā tik pat prieka, cik dāvanu saņemšana. Jo vairāk vēlamies dāvanu pasniegt ar rūpēm un mīlestību, jo vairāk sava laika veltām dāvanas sagatavošanai. Dāvanu komplekta izveidošana ir viens no veidiem, kā sarūpētajai dāvanai piešķirt īpašu vērtību.

Izveidot dāvanu komplektu ir pavisam vienkārši. Kad galvenā dāvana ir sagādāta, tad atliek tai pievienot kādu gardumu – jubilāra iecienītāko našķi. It kā nekas sarežģīts, bet reizēm ta svar būt izaicinoši. Tāpēc Ze Dāvanu Komplekti piedāvā idejas jau gataviem dāvanu komplektiem.

Par iemesliem, kāpēc dāvanu komplekts ir laba dāvana, vairāk vari izlasīt raksta turpinājumā. Esam apkopojuši 5 galvenos iemeslus, kāpēc ir vērts savai dāvaniņai pievienot klāt kaut ko garšīgu. Šie iemesli varētu būt noteicoši, kāpēc tieši mūsu ieteiktais dāvanu komplekts ar termokrūzi ir viena no polulārākajām dāvanām dāvanu ideju katalogā Top Dāvanas.

1. Dāvanai rodas pievienotā vērtība

Saņemt dāvanas vienmēr ir patīkami, taču ir vēl patīkamāk, ja tiek saņemtas vairākas dāvanas vienlaikus. Tas nenozīmē, ka ir jāsagatavo vairākas lielas dāvanas – pietiek ar kādu gardumu, kas papildina galveno dāvanu. Tas uzreiz sniedz pievienoto vērtību.

Garduma pievienošana dāvanai ir īpaši aktuāla tad, ja saņemto dāvanu uzreiz nevar izmantot. Piemēram, ja svētkos tiek saņemta dāvanu karte dejas nodarbībām. Vajadzēs izplānot, kad aizbraukt uz nodarbībām, iepriekš sazināties ar deju pasniedzēju utt. Līdzīgi ir arī tādām dāvanām, kā Lidojums ar gaisa balonu vai lidojums ar deltaplānu. Tās nav dāvanas, ko izmantot uzreiz. Taču, ja tai klāt pievienota garda šokolāde, tad dāvanas saņemšanas dienā vismaz var apēst gardumu.

2. Sirsnīgs dāvanas papildinājums

Bērnībā neviena dāvana nevarēja būt iedomājama bez kaut kā garšīga. Īpaši aktuāli tas ir Ziemassvētkos, jo bērniem tiek  sagatavotas gardumu paciņas zem svētku eglītes. Lai arī saldumu paciņas gluži dāvināt pieaugušajiem nav ierasts, tad pievienot kādu šokolādīti galvenajai dāvanai gan! Tas sagādāto dāvanu padara par mīļu un sirsnīgu.

Lai rodas lielāka intriga par galveno dāvanu, tad našķi iespējams pievienot pie iesaiņotās dāvanas no ārpuses. Saņemot dāvanu, jubilārs pirmo ieraudzīs našķi un prieks parādīsies jau pirms galvenās dāvanas izsaiņošanas.

3. Iespēja dāvanu personalizēt

Kad galvenajai dāvanai tiek piemeklēts gards našķis, tad svarīgi ir padomāt par jubilāru. Ja izvēlēsies dāvanas saņēmēja mīļāko šokolādi vai cepumus, tad apsveikums noteikti būs izdevies. Mums visiem patīk justies īpašiem un personalizēta dāvana ir viens no veidiem, kā šo sajūtu nodot saņēmējam.

Personalizēts našķis īpaši aktuāli būtu sarūpējot vienādas dāvanas darba kolektīvam vai visai ģimenei. Tad ar saldumu izvēli dāvanu var padarīt personiskāku, izvēloties katra mīļāko našķi.

Kāpēc dāvanu komplekts ir laba dāvana

4. Skaistāks vizuālais noformējums

Nereti šokolāde vai kāds cits gardums tiek pievienots dāvanai pavisam vienkārša iemesla dēļ – tas izskatās daudz skaistāk. Ja liekas, ka kaut kas trūkst, tad glīta šokolādes tāfelīte vai jubilāra iecienītākie cepumiņi būs ne vien noderīgs, bet arī acīm patīkams dāvanas papildinājums.

Tieši tāpēc vērts parūpēties par to, lai izvēlētais gardums dāvanu skaisti papildina. Ieteicams pameklēt kādu īpašu šokolādi – ne tādu, ko iespējams iegādāties katrā lielveikalā.

5. Papildinājums galvenajai dāvanai

Dāvanu komplekts var sastāvēt arī no divām dāvanām, kas viena otru papildina. Tad izvēlētais našķis netiks pasniegts tāpat vien, bet būs pievienots dāvanai ar jēgu.

Piemēram, ja par galveno dāvanu tiek pasniegta stilīga termokrūze, tad laba papildinājums dāvaniņa varētu būt jubilāra iemīļotākā kafija vai tēja. Ja galvenā dāvana ir recepšu grāmata, tad to var papildināt ar jebkuru gardumu, ko jubilārs varēs pagatavot pēc grāmatā esošās receptes.

Komentēt

Item added to cart.
0 items - 0,00