Dāvanu partneri

Rāmkalnu gardumi –īstas garšas

Rāmkalnu gardumi tiek radīti tepat Latvijā jau vairāk kā desmit gadu garumā. Tas ir viens no iemīļotākajiem saldumu zīmoliem Latvijā, kas tagad ir viens no mūsu sadarbības partneriem.

Rāmkalni ir atpūtas parks, kurā iespējams labi pavadīt laiku ar ģimeni un draugiem. Tur iespējams slēpot uz kalna, vasarās braukt ar rodeļiem, laivot, piknikot un pamatīgi izklaidēties. Papildus tam Rāmkalni ir viens no vadošajiem gardumu uzņēmumiem Latvijā. 

Rāmkalnu interneta veikalā ir plašs produktu katalogs ar visdažādākajiem našķiem. Tie kalpo ne vien par gardu saldumu, bet arī par lielisku dāvanas papildinājumu. Tieši tāpēc šis ir viens no mūsu sadarbības partneriem, kuru gardumus labprāt apvienojam ar noderīgām un stilīgām dāvanām. 

Šajā rakstā uzzināsi vairāk par Rāmkalnu uzņēmumu un tā plašo piedāvājumu. Bet dāvanu komplektiem piedāvātos produktus skatīt Gardumi sadaļā Saldumi un Dzērieni.

Dabīgas un īstas garšas no Rāmkalniem

Rāmkalnu gardumi

Uzņēmums Rāmkalni jau vairāk kā desmit gadus darbojas saldumu ražošanas jomā. Visa produkcija tiek radīta tepat Latvijā, lai spētu iepriecināt latviešus ar autentiskiem un veselīgiem produktiem. 

Rāmkalnu mērķis ir radīt tādu produkciju, kas lieliski papildinās gan svētku galdus īpašos notikumos, gan arī iepriecinās ar gardu našķi ikdienā.

Uzņēmums atzīst, ka ražo 100% dabīgas un īstas garšas. Ķirbjus, cidonijas un rabarberus viņi audzē un lolo paši savā saimniecībā. Savukārt visas pārējās izejvielas tiek rūpīgi atlasītas no vietējiem zemniekiem un uzticamiem piegādātājiem.

Milzīgs piedāvājums katra garšu kārpiņām

Rāmkalnu gardumi

Rāmkalnu interneta veikalā iespējams redzēt, cik liels ir viņu patiesais produkcijas piedāvājums. 

No veselīgākiem našķiem ir pieejamas sukādes – ķirbju, dzērveņu, cidoniju, rabarberu, ērkšķogu, upeņu un vēl daudzas citas. Ir arī šokolādes variācija lielākiem saldumu mīļiem. 

Ikdienas našķim noteikti noderēs arī viņu mutē kūstošās pastilas vai kraukšķīgie cepumi ar sviestu, biskvītu, šokolādi, sieru un vēl citām fantastiskām sastāvdaļām.

Ne tikai našķis, bet arī sastāvdaļa citiem gardumiem

Rāmkalnu gardumi

Rāmkalnu gardumi ir nevien gards našķis, bet arī lieliska sastāvdaļa dažādu ēdienu pagatavošanai.

Starp plašo piedāvājumu slēpjas arī gardi un, pats galvenais, veselīgi ogu un dārzeņu pulveri. Tie var kalpot par lielisku sastāvdaļu dažādos ēdienos – mērcēs, desertos un smūtijos. 

Tāpat Rāmkalni rada arī gardus sīrupus, kas fantastiski iederēsies dažādos desertos, piena un saldējuma kokteiļos, kā arī svētdienas pankūkās. Galvenais ir eksperimentēt – īpaši tad, ja gribās radīt ko gardu pašam. 

Skaists un gards dāvanas papildinājums

Rāmkalnu gardumi

Rāmkalnu gardumi tiek iesaiņoti skaistā iepakojumā ar bantēm arī ikdienā. Tieši tāpēc šie ir perfektie saldumi, ko pievienot klāt kādai prakstiskai dāvanai kā Stanley termokrūze

Uzņēmums veido dāvanu komplektus arī no saviem saldumiem, piemēram, kopā saliekot dažādu veidu sukādes. Ja tomēr ar saldumiem vien dāvanai nepietiek, tad esam nolēmuši apvienot Rāmkalnu gardos našķus ar savām dāvanām. 

Kopā veidojam skaistus dāvanu komplektus ar gardām un vērtīgām dāvanām. 

Lai izdodas iepriecināt savus mīļos svētkos!

Komentēt

Item added to cart.
0 items - 0,00