Lidojums ar deltaplānu

30,00

Kategorija:

Apraksts

Lidojums ar deltaplānu no ūdens, ko piedāvā Aviastars, ir lieliska izklaide un oriģināla dāvana. Šī dāvana ir neaizmirstams piedzīvojums un vērtīga dāvana pieredzei.

Lidojums ar deltaplānu virs Rīgas ir lieliska iespēja pacelties vairāku simtu metru augstumā virs zemes. Deltaplāns ļauj izjust putna lidojumu un baudīt skaistumu no augšas. Dāvanas saņēmējs varēs izvēlēties lidojumu ar deltaplānu no ūdens vai no lidlauka.

Dāvanas saņēmējs izbaudīs brīnišķīgo skatu, ko sniedz lidojums virs Rīgas baznīcu torņiem un virs Daugavas. Lidojuma laikā būs redzamas skaistākās senās ēkas, pagalmi un satiksmes plūsma. Pirms lidojuma ar pilotu var apspriest vēlamo lidojuma maršrutu – iespējams dāvanas saņēmējs varēs lidot garām arī savai mājai!

  • Piedāvājums paredzēts 1 personai.
  • Lidojuma ilgums: 20 minūtes.
  • Ņemot līdzi SD karti, iespējams saņemt lidojuma ierakstu.
  • Lidojumi notiek siltajā laikā – aptuveni no maija līdz septembrim.
  • Sīkāk par maršrutu lasi rakstā Lidojums virs Rīgas – kuru maršrutu izvēlēties.

Lidojums norisināsies pieredzējuša profesionāļa vadībā.

Lidojums ar deltpaplānu ir lieliska dāvana aktīvās atpūtas cienītājiem, sniedz jaunas un vēl nebijušas emocijas. Tā ir piemērota dāvana absolventam, draugiem, vai ģimenes locekļiem.

Piedāvājumu nodrošina FromMe.lv. Mūsu katalogā esam iekļāvuši vēl vienu līdzīgu, bet daudz iespaidīgāku dāvanu Lidojums ar gaisa balonu, kas būs piemērota dāvana kādā nozīmīgā jubilejā.

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Uzraksti atsauksmi pirmais par “Lidojums ar deltaplānu”

Lidojums ar deltaplānu
30,00