Dāvanu idejas

Dāvanas ar vērtību – FromMe dāvanu kartes

Meklējot piemērotāko dāvanu saviem mīļajiem, vēlamies sarūpēt tādu dāvanu, kas sniegs pievienoto vērtību. Laba izvēle ir noderīga dāvanu karte ikdienai vai hobijam.

Meklējot piemērotāko dāvanu saviem mīļajiem svētkos, vēlamies sarūpēt ko vērtīgu. Tādu dāvanu, kas jubilāram sniegs pievienoto vērtību un iepriecinās arī pēc dāvanas saņemšanas mirkļa. Laba un noderīga dāvanas izvēle ir dāvanu karte ikdienai vai kādam īpašam notikumam.

Mūsdienās ar dāvanu karti var saprast tik daudz. Tā var būt noderīga dāvana ikdienai, kāds gadžets aktīvam dzīvesveidam, ceļojums, SPA atpūta, apģērbu veikals utt. FromMe dāvanu kartes ir veidotas sadarbībā ar vairāk kā 50 uzņēmumiem, tāpēc izvēle tiešām ir milzīga.

Šajā rakstā atlasījām 3 populārākās dāvanu karšu kategorijas – dāvanas hobijam, kā arī praktiskās un universālās dāvanu kartes.

Praktiskas dāvanu kartes ikdienai

Dāvanas ar vērtību – FromMe dāvanu kartes

Izvēloties dāvanu svētkos, vismazāk gribas nopirkt kaut ko principa pēc, kas stāvēs jubilāra plauktiņā un krās putekļus. Īsta dāvana ar vērtību būs tāda, kas godam tiks izmantota un sagādās jubilāram prieku. 

Praktiskas dāvanu kartes ir paredzētas ikdienas atvieglošanai – tā ir lieta, ko svētku jubilārs visticamāk pats sev kādā brīdī iegādātos vai gribētu iegādāties. Šīs dāvanu kartes bieži vien tiek sarūpētas tiem, kam viss cits jau ir. Tiem, kas paši sev var atļauties nopirkt visu kāroto. Šādiem cilvēkiem vislabākā dāvana ir rūpju izrādīšana un kā noderīga uzdāvināšana. Dāvana būs lietderīga un līdz ar to arī vērtīga. Īpaši tad, ja tai klāt būs pievienots kāds jubilāra mīļākais gardums.

Praktiskas dāvanu kartes var būs sekojošas – dāvanu karte interneta veikalā, apģērbu vai aksesuāru veikalā, dāvanu karte mājokļa iekārtošanai vai dārzam, valodu vai citi noderīgi kursi utt.

Dāvanu karte iemīļotajam hobijam

Dāvanas ar vērtību – FromMe dāvanu kartes

Dāvanu karte hobijam arī ir pieskaitāma pie praktiskajām dāvanām, taču šai dāvanai piemīt arī emocionālā vērtība. Izvēloties šādu dāvanu karti, ir jāpadomā par tās saņēmēju un viņa iemīļotāko hobiju.

Katram ir savas brīvā laika pavadīšanas metodes un hobiji. Kas tāds, ko starp ikdienas darbiem gribās darīt un par ko priecāties. Kādam tas ir sporta treniņš, kādam makšķerēšana, medīšana, gleznošana, izšūšana, muzicēšana, dziedāšana… Ir tik daudz fantastisku hobiju un jebkuram no tiem ir veidi, kā attīstīties. Dāvanu karte hobijam noderēs profesionālākām apmācībām vai kāda noderīga gadžeta iegādei – tas atkarīgs no hobija veida.

Izvēloties dāvanu hobijam, tu izrādi rūpes pret dāvanas saņēmēju. Bieži vien hobijs ir veids, kā pavadīt laiku vienam un atpūsties no ikdienas darbiem. Ir ļoti patīkami, kad kāds tavu hobiju pamana. Vēl patīkamāk ir tad, ja tavs hobijs tiek atbalstīts. Tā ir sava veida rūpju izrādīšana pret hobija īpašnieku.

Šādai dāvanu kartei var pievienot gardumu, kas vislabāk iet kopā ar hobiju. Piemēram, ja tā ir mūzika, tad klāt var pievienot nošu formas konfentes vai šokolādītes. Ja hobijs ir sportošana, tad klāt var pielikt kādu veselīgo našķi. Radošā brīvība!

Universālas dāvanu kartes ikvienam

Dāvanas ar vērtību – FromMe dāvanu kartes

Ir dāvanas, kas ir paredzētas konkrētam dāvanu saņēmējam – otrajai pusītei vai kolēģim, piemēram. Tās noteikti nevarēs sajaukt. Ja vien netiek izvēlēta universālā dāvana, jo šis dāvanas veids ir piemērots ikvienam.

Universāla dāvanu karte ir tāda, ko var pasniegt plašam saņēmēju lokam. Tas var būt gan kas  praktisks, gan arī kāda sajūtu dāvana – kāds piedzīvojums vai atpūta. Galvenais nosacījums ir vairākas iespējas un izvēles brīvība. Ar universālo dāvanu karti tu pārliecinies par to, ka ar dāvanu noteikti trāpīsi tieši mērķī. Tā var būt, piemēram, dāvanu karte grāmatnīcā. Dāvana ir praktiska, taču arī universāla, jo katrs varēs izvēlēties grāmatu pēc saviem ieskatiem. 

Visbiežāk universālās dāvanu kartes tiek pasniegtas vairākiem cilvēkiem reizē, piemēram, visai ģimenei Ziemassvētkos vai darbiniekiem īpašos svētkos. 

Pasniedzot vienādas dāvanas ir īpaši svarīgi padomāt par garduma pievienošanu. Tā var būt lieta, kas dāvanu saņēmējiem atšķirsies un padarīs dāvanu nedaudz personiskāku. 

Par to, kāpēc vēl ir patīkami saņemt dāvanu ar gardumu, izlasi rakstā Dāvanu karti ir labi uzdāvināt komplektā ar gardumiem.

Lai vērtīga un garšīga dāvana!

Komentēt

Item added to cart.
0 items - 0,00