Dāvanu idejas

Dāvini laiku kopā – sajūtas, ko baudīt divatā

Meklējot dāvanu pārim, ir labi uzdāvināt ko tādu, ko izbaudīs abi. Laba ideja ir dāvanu karte kopīgi pavadītiem mirkļiem.

Meklējot dāvanu pārim, ir labi uzdāvināt ko tādu, ko izbaudīs abi. Situācijas ir dažādas – reizēm piemērotākā dāvana varētu būt arī kas noderīgs jaunajam mājoklim. Taču šajā rakstā uzsvaru liksim uz kopīgajiem piedzīvojumiem un to, cik svarīgi ir pavadīt laiku divatā.

Kvalitatīvi randiņi ar savu otro pusīti ir nepieciešami regulāri. Tas uzlabo ne vien savstarpējās attiecības, bet arī vispārējo labsajūtu. Ikdienā ne vienmēr izdodas pavadīt laiku kopā tādos veidos, kā to gribētos – piedzīvojumos, ceļojumos, relaksācijā vai mierā. 

Dāvanu kartes laikam, ko pavadīt divatā, piemēram kopīga atpūta vai piedzīvojumi, ir ļoti vērtīga dāvana pārim. Par to, kāpēc, lasi raksta turpinājumā.

Piedzīvojumi, kas piemēroti ikvienam pārim

Dāvini laiku kopā

Ikdienā bieži vien mēdzam aizrauties ar individuālajiem darbiem. Tad arī noguruma pārņemtiem visbiežāk gribās mieru un pabūt vienam pašam. Nereti nemaz neaizdomājoties par to, ka vislabākais risinājums būtu paņemt brīvdienas un pavadīt tās ar savu tuvāko cilvēku. 

Kvalitatīvs laiks kopā ir jāplāno un tam ir jāvelta laiks. Regulāri nepieciešams atcerēties par randiņiem un to, cik svarīgi tos ir ieviest ikdienā arī pēc 5, 10, 20 un vairāk gadu kopā būšanas. Labs veids, kā palutināt savus draugus vai vecākus, ir atgādināt viņiem par to. Mūsdienās to pavisam vienkārši var izdarīt ar dāvanu karti kopīgam laikam.

Gandrīz jebkurai sajūtu dāvanai parasti ir piedāvājums, kas ir derīgs pārim. 

Ja abi jau sen ir pelnījuši relaksēties un atslēgties no skaļās pasaules, lieliska dāvana viņiem būtu kāds SPA piedāvājums. Teju katrs SPA centrs veido īpašos piedāvājumus, kas ir aktuāli pāriem – kopīgas masāžas, romantiskas vakariņas sveču gaismā, pirts rituāli divatā.

Ja pāris ir vairāk par sava brīvā laika pavadīšanu dabā un vislabāk atpūšas ar aktīvajiem piedāvājumiem, tad dāvanas izvēle ir skaidra. Šādam pārim vislabāk piestāvētu dāvanu karte braucienam ar ūdens močiem vasarā un braucienam ar kvadracikliem ziemā. Aktīvā atpūta, kas apvienota ar romantiku, varētu būt arī izjāde ar zirgiem. Ir tik daudz veidu, kā patīkami pārsteigt svētkos!

Atpūta diviem – mīļa dāvana pārim

Dāvini laiku kopā

Jebkurš izvēlētais piedāvājums būs patīkams pārsteigums pārim. Romantiska atpūta diviem ir mīļa dāvana, ko uzdāvināt pārim dažādos svētkos – piemēram, kāzās, gadadienā vai sālsmaizes pasākumā tikko ievācoties kopīgā mājoklī.

Izvēloties dāvanu, vērts padomāt par veidiem, kā pāris vislabprātāk pavada savu brīvo laiku. Iespējams viņiem gribēsies izmēģināt ko jaunu – tad vislabākais veids, kā pamēģināt kaut ko pirmo reizi, ir izdarīt to ar savu otro pusīti.

Tā kā dāvanu karte visbiežāk tiek ievietota aploksnē, oriģinālākai pieejai ar šo dāvanu iespējams arī paeksperimentēt. Piemēram, dāvanu karti ievietot kastītē – īpaši, ja tiek pasniegtas divas dāvanu kartes. Tad tās abas būs kopā. Labs veids, kā aizpildīt kastītes brīvo vietu, ir noslēpt davanu kartes ar šokolādi vai konfekšu jūrā. Par pievienoto vērtību, ko sniedz dāvanai pievienotais gardums, lasi rakstā Dāvanu karte ar gardumiem. Bet par mūsu sadarbības partneri, kas piedāvā dāvanu kartes atpūtai un piedzīvojumiem lasi rakstā Noderīgas un oriģinālas dāvanas no FromMe.lv.

Noderīga dāvana un garšīgs pārsteigums!

Lai izdodas pārsteigt pāri svētkos ar mīļu dāvanu karti lieliskām sajūtām.

Komentēt

Item added to cart.
0 items - 0,00