Dāvanu idejas

Termokrūze ar kafiju – lieliska dāvana kafijas mīļotājam

Ar vien aktuālākas sabiedrībā kļūst sarunas par dabai draudzīgāku dzīvesveidu. Viens veids, kā ievērojami samazināt atkritumu daudzumu savā ikdienā, ir ieviest sev mīļu termokrūzi - uzdāvināt to sev pašam vai draugam.

Ar vien aktuālākas sabiedrībā kļūst sarunas par dabai draudzīgāku dzīvesveidu. Tiek runāts par to, kā savā ikdienā samazināt piesārņojuma daudzumu un arī pašam kļūt veselīgākam. Termokrūze ir viens no šādiem risinājumiem.

Kvalitatīva un ērta termokrūze kalpo kā ilgtspējīgs produkts, kas ne vien samazina tavu plastmasas lietojumu ikdienā, bet drīz vien kļūst par neatņemamu ikdienas sastāvdaļu. Tas ir veids, kā no rīta uz darbu paņemt līdzi karstu kafiju vai tēju, neuztraucoties par to, ka tā izlīs vai atdzisīs.

Šajā rakstā aprakstām iemeslus, kāpēc termokrūze ir lieliska dāvana gan sev pašam, gan arī citiem silto dzērienu piekritējiem. Tāpēc arī esam termokrūzes iekļāvuši mūsu lieliskajos dāvanu komplektu piedāvājumos. Raksta turpinājumā apskatīsim arī dažus konkrētus termokrūžu zīmolus.

Termokrūze kā stilīgs un dabai draudzīgs ikdienas sabiedrotais

termokrūzes

Agros un steigas pilnos rītos bieži vien mājās nav laika līdz galam izdzert tēju vai kafiju. Tad pa ceļam uz darbu ir ērti iebraukt kādā benzīntankā vai kafejnīcā pēc silta dzēriena. Tas patīkami sasilda un pamodina, sagatavojot turpmākajai dienai. Taču pat nemanām, cik līdz ar to patērējam plastmasu.

Katra plastmasas līdzņemšanas krūzīte pēc vienas lietošanas nonāk miskastē, rezultējot ar milzu piesārņojumu un kaitējumu dabai. Lai to novērstu, tiek radītas ilgtspējīgas termokrūzes. Tās var ņemt visu līdzi un nekas daudz ikdienas rituālā nemaz nemainīsies. Kad tiek palūgta kafija, vienkārši jāpasniedz sava termokrūze. 

Sanāk pasaudzēt ne vien dabu, bet arī savu maciņu. No rīta pašam uztaisīt kafiju ir daudz lētāk, nekā to kaut kur iegādāties. Ja nu tomēr gribās savu iecienīto kafejnīcas kafiju, daudzās vietās pat piedāvā atlaidi, ja tev ir līdzi pašam sava krūzīte. Tātad ar termokrūzi sanāk ietaupīt jebkurā gadījumā. 

Turklāt termokrūzes mūsdienās ir ne vien ērtas, bet arī ļoti stilīgas.

Praktiskas un stilīgas termokrūzes

termokrūzes kambukka stanley contigo kalen

Šajā sadaļā esam apkopojuši dažādas attēlā redzamās termokrūzes, kas ir piemērotas gan tējas, gan kafijas dzeršanas ikdienas gaitās. Vasaras laikā tās ļoti labi var kalpot arī par vēsu dzērienu uzglabātājām.

  • Kambukka termokrūze – 300ml, vāciņš ar 3 poz–ciju slēgšanas sitēmu, dzērienu uzglabā karstu līdz 5h.
  • Stanley termokrūze – 470ml, nerūsējošais tērauds, nospiežama poga, karstuma termonoturība līdz 7h.
  • Kalen termokrūze – 360ml, dubultās sieniņas ar vara izolāciju, karstuma termonoturība līdz 8h.
  • Contigo termokrūze – 470ml, ērta turēšana rokās, nerūsējošais tērauds, dzēriens saglabājas karsts 5 stundas.

Šīs ir vien dažas termokrūzes no plašā piedāvājuma, ko dažādos veikalos mūsdienās iespējams iegādāties. Pirms veikt pirkumu, jāpārliecinās par to, ka termokrūze ražota no izturīga materiāla – piemēram, no nerūsējošā tērauda. Ne mazāk svarīga ir vāciņa noslēgšanas sistēma un, protams, ārējais dizains.

Pievienotais gardums – jubilāra iecienītākā kafija

Labs veids, kā termokrūzi papildināt, ir tai pievienot klāt jubilāra jeb dāvanas saņēmēja iemīļotāko dzērienu. 

Ja termokrūze tiek dāvināta ar nolūku to izmantot ziemā, tad labs gardums, ko tai pievienot, ir labas kvalitātes kafija. Ja jubilārs labprātāk dzer tēju, tad kādu gardu beramo tēju. 

Ja termokrūze tiek dāvināta vasarā, tad var izdomāt kādu interesantu veidu, kā pasniegt kādus citus gardumus. Piemēram, kastīti ar ogām vai citrusaugļiem, ko pievienot ūdenim vai kādam citam dzērienam. Ziemas termokrūzei klāt var pievienot arī šokolādi, konfektes vai cepumiņus.

Šāds dāvanu komplekts vienmēr būs patīkamāka dāvana, nekā tikai termokrūze. Tieši tāpēc termokrūzes ir iekļautas gan dāvanu komplekti vīrietim, gan dāvanu komplekti sievietei. Mazās detaļas ir tās, kas patiesi iepriecina un pārsteidz!

Komentēt

Item added to cart.
0 items - 0,00