Par dāvināšanu

Dāvanu karti ir labi uzdāvināt komplektā ar gardumiem

Viena vienīga aploksne ar dāvanu karti var likties kā ļoti maza dāvaniņa pirms tā tiek atvērta. Tāpēc ir labi tai pievienot klāt kādu gardumu.

Dāvanu kartes ir lieliska dāvana, jo tā ir universāla. Šādu dāvanu iespējams pasniegt gan saviem mīļajiem sirsnīgos svētkos, gan arī saviem kolēģiem un darbiniekiem īpašos svētkos. Taču viena vienīga aploksne ar dāvanu karti var likties kā ļoti maza dāvaniņa pirms tā tiek atvērta. Tāpēc ir labi tai pievienot klāt kādu gardumu.

Par to, kāpēc dāvanu kartes ieteicams dāvināt apvienojumā ar kādu gardu našķi, lasi raksta turpinājumā.

Gardums būs dāvana, ko izmantot uzreiz

Dāvanu kartes iespējams izvēlēties visdažādākajās jomās. Tā var būt praktiska dāvanu karte tētim viņa iemīļotajā hobija preču veikalā vai romantisks restorāna spmeklējums tavai otrajai pusītei. 

Lai cik laba dāvana tā būtu – svētku vakarā uzreiz to izmantot visticamāk neizdosies. Tā ir dāvana, ko varēs izbaudīt nākošajā dienā vai jebkurā citā sev brīvajā laikā. Tāpēc labs dāvanas papildinājums ir kāds garšīgs našķis.

Patīkamākais dāvanas saņemšanas brīdī ir uzreiz iegūt pievienoto vērtību. Katra dāvanu karte ir atšķirīga un dažas var tikt izmantotas arī uzreiz – piemēram, ja tiek pasniegta dāvanu karte kādā interneta veikalā. Taču var gadīties, ka tiek uzdāvināta kāda SPA procedūra vai aktīvās atpūtas piedāvājums uz kuru jāgaida pieraksts vai labvēlīgs laiks. 

Tādā gadījumā ir tik patīkami savu uzmanību novērst uz gardumu paciņu, kas pievienota klāt galvenajai dāvanai.

Nereti dāvanu kartes neuzskata par pietiekami personiskām

dāvanu karte ar gardumu

Vislabākā dāvana ir tāda, kas tās saņēmējam sniedz pievienoto un emocionālo vērtību. Tai jābūt noderīgai un arī mīļai – piemērotai tieši konkrētajam svētku jubilāram. Nereti dāvanu kartes izmanto kā pēdējā mirkļa dāvanas un līdz ar to rodas iespaids, ka dāvana uzdāvināta tikai principa pēc, jo kaut ko vajadzēja.

Tā nebūt nav! Un ar pievienotu gardumu tu dāvanu padarīsi daudz personiskāku. Šajā jomā iespējams labi izpausties – izvēlēties jubilāra mīļāko gardumu, piemēram. Nepievieno dāvanu kartei parastu šokolādi, ko iespējams nopirkt katrā Rimi veikalā. Pameklē kādu pašmāju ražotāju un izvēlies labāko no labākā.

Vēl veiksmīgāk izdosies pārsteigt tad, ja našķi varēs pagatavot pats. Paštaisītās dāvanas ir vispersoniskākās, jo dāvanas sagatavošanā ir ieguldīts vesels process – brīvais laiks, radošais gars, mīlestība un rūpes.

Dāvanu komplektu saņemt ir vispatīkamāk! Lai izdodas pārsteigt savus mīļos ar noderīgu dāvanu karti un gardu našķi komplektā!

Ja vēl joprojām neesi pārliecināts, tad par to, kāpēc dāvanai pievienot gardumu, vairāk vari izlasīt arī mūsu rakstā Kāpēc dāvanu komplekts ir laba dāvana.

Komentēt

Item added to cart.
0 items - 0,00