Termokrūze KALEN melna 360ml

23,80

Kompakta, izturīga un ērti lietojama termokrūze ar 360ml tilpumu, kuras minimālistiskais dizains lieliski iederēsies mūsdienīgā biroja vidē. Krūzes vāciņš ir ērti attaisāms ar vienu roku, un tas ir drošs pret noplūdēm, kas padara KALEN par lielisku ceļabiedru cilvēkiem ar dinamisku dzīvesstilu.

Termokrūzes nerūsējošā tērauda dubulto sieniņu uzbūve saglabās dzērienu karstu 8 stundu garumā, un aukstu – 24 stundu garumā.

Kategorija:

Apraksts

Kompakta un izturīga termokrūze ar elegantu un mūsdienīgu dizainu. Lieliski piemērota lietošanai birojā vai izbraucienos ar automašīnu.

Termokrūzes vāciņš ir aprīkots ar bloķēšanas sistēmu, kas padara krūzi drošu pret noplūdēm. To var viegli attaisīt un aiztaisīt ar vienu roku, lai varētu izbaudīt dzērienu, nenoņemot otru roku no datora klaviatūras vai automašīnas stūres.

Termokrūzei ir dubultās sieniņas ar vara izolāciju, kas, neatkarīgi no āra temperatūras, saglabā dzērienu karstu 8 stundu garumā, un aukstu 24 stundu garumā. Uz termokrūzes neveidojas kondensāts.

Materiāls
Termokrūze ir ražota no nerūsējošā tērauda, bet tās vāciņš ir ražots no PP plastmasas, kas nesatur BPA un toksīnus.

Nerūsējošais tērauds – tērauda paveids, kura galvenā sastāvdaļa ir dzelzs. Tas ir viegls, ļoti izturīgs materiāls, kas ir piemērots biežai mazgāšanai.

PP (polipropilēna) plastmasa – izturīgs plastmasas paveids, kas saglabā savu formu arī augstās temperatūrās un ir drošs kontaktā ar pārtiku un dzērieniem.

Lietošana
Pirms lietošanas izmazgāt.

Piedāvājumu nodrošina UDENSPUDELE.LV. Apskati produktu UDENSPUDELE.LV.

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Uzraksti atsauksmi pirmais par “Termokrūze KALEN melna 360ml”

Termokrūze KALEN melna 360ml
23,80