Restorāna Ferma dāvanu karte

100,00

Apraksts

Katrs restorāna FERMA apciemojums ir kā izglītojošs, gastronomisks piedzīvojums

Restorānā FERMA tic Latvijas reģionālo produktu lieliskajai garšai un kulinārajam potenciālam. Rezultātā ik ēdienā iemiesots Latvijas zemes spēks, cilvēka roku meistarība un sirdij tik tuvās mūs visus vienojošās atmiņas.

Gada siltajā laikā vasaras terasē var izbaudīt īstā kūpinātavā un uz dzīvas uguns pagatavotus ēdienus, kas uzkurina apetīti, radot patiesa lauku baudījuma sajūtu pašā pilsētas centrā.

Patiesa autordizaina paraugs

Restorāna FERMA mākslinieciskais noformējums ir patiesa autordizaina paraugs. Pārdomāto praktisko un estētisko risinājumu sintēze pakārtota vienam mērķim – vairot un paildzināt baudījumu, ko viesi gūst no uzturēšanās restorānā.

Iespējams arī kopā ar draugu pulciņu rezervēt vietas pie īpašā šefpavāra galda un uzzināt visus mūsdienu gastronomijas noslēpumus, restorānu etiķetes nianses un atbildes uz jebkuriem interesējošiem kulināriem jautājumiem personīgā sarunā ar restorāna svarīgākajiem cilvēkiem.

Izmeklēta vīna piejamība

FERMAS viesi var baudīt plašu izmeklētu vīnu klāstu par visai draudzīgām cenām, kas ļauj pārsteigt ar plašu izvēli pat izsmalcinātus vīna pazinējus.

Restorāna FERMA dāvanu karte – labākais, ko uzdāvināt izsmalcinātam gardēdim!

Dāvanu kartes summu iespējams izvēlēties no 50 – 200EUR.

Piedāvājumu nodrošina FromMe.lv. Apskati produktu FromMe.lv.

Papildu informācija

Summa

100€, 200€, 50€

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Uzraksti atsauksmi pirmais par “Restorāna Ferma dāvanu karte”

Restorāna Ferma dāvanu karte
100,00