STENDERS dāvanu karte

10,00

Kategorija:

Apraksts

STENDERS piedāvā

STENDERS ir vannošanās rituālu un ķermeņa kopšanas eksperts. Piedāvājumā ir visdažādāko aromātu ķermeņa un matu kopšanas produkti, kas padarīs vannošanos par neaizmirstamu pieredzi. Rokām darinātās ziepes, burbuļbumbaspadara zīmolu unikālu.

Par STENDERS

STENDERS ir ziemeļu dabas iedvesmots kosmētikas zīmols. Tas īpašu uzmanību pievērš sajūtām un iepirkšanās pieredzei, kas ietver dizainu, aromātu, produktu pasniegšanas veidu un apkalpošanas kultūru. STENDERS ir viens no lielākajiem kosmētikas ražotājiem Ziemeļeiropā. Uzņēmuma pamatā ir radošu un profesionālu cilvēku komanda, kurus vienojusi ideja par sajūtām bagātu kosmētiku. Šīs sajūtas iespējams notvert vairāk nekā 350 produktos 230 veikalos 27 pasaules valstīs.

Kam dāvana patiks

STENDERS dāvanu karte ir vienlaikus sajūtām pilna un praktiska dāvana, kas būs piemērota dažādās dāvināšanas situācijās, jo baudu, ko sniedz STENDERS produktu patīkamais aromāts un pieskāriens ādai, novērtē daudzi. Lieliska dāvana kolēģei dzimšanas dienā, dāvana ģimenei, sālsmaizes dāvana vai lietišķa pateicības dāvana.

Dāvanu kartes summu iespējams izvēlēties no 10 – 100EUR.
Piedāvājumu nodrošina FromMe.lv. Apskati produktu FromMe.lv.

Papildu informācija

Summa

10€, 100€

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Uzraksti atsauksmi pirmais par “STENDERS dāvanu karte”

STENDERS dāvanu karte
10,00