Ēdamās krūzītes Cupffee 12 gab, 220ml

8,85

Nobaudi kafiju vēl nebijušā dabai draudzīgā veidā, apēdot savu kafijas krūzīti! Ēdamie trauki pasaulē nav nekas jauns un tie kļūst arvien populārāki, mainot daudzu cilvēku ikdienas paradumus un dzīvesveidu. Ēdamās kafijas krūzes ne tikai sastāv no 100% dabīgām sastāvdaļām, bet būs piemērotas jebkuram Tavam iemīļotākajam karstajam un aukstajam dzērieniem, kā arī desertam!

Apraksts

Īpaši kārdinoši iemesli, kādēļ izvēlēties ēdamās kafijas krūzītes:

  • Dabīgs, gards un veselīgs našķis! Kafijas krūze veidota no 100% dabīgām sastāvdaļām, nesatur dzīvnieku izcelsmes produktus, tādēļ lieliski piemērota vegāna dzīvesveida piekritējiem, kā arī nesatur mākslīgās krāsvielas, konservantus un ģenētiski modificētus organismus. Kafijas krūze būs lielisks, viegls un gards našķis, ko notiesāt pēc karstā dzēriena nobaudīšanas.
  • Augsta izturība. Neskatoties uz to, ka ēdamā krūzīte sver tikai 15 gramus, tā ne tikai būs kraukšķīga 30-40 minūšu garumā, malkojot savu iemīļotāko dzērienu, bet būs šķidruma necaurlaidīga līdz pat 12 h. (Ņem vērā, ka pēc 30/40 minūtēm krūzīte paliks trauslāka un mīkstāka).
  • Daudzveidīgas produkta izmantošanas variācijas. Ēdamā kafijas krūze būs piemērota gan dažādiem karstajiem un aukstajiem dzērieniem, gan dažādiem saldajiem desertiem un uzkodām. Ļaujies radošumam un atrodi savu pielietojumu!
  • Lielisks našķis gan pieaugušajiem, gan bērniem. Ēdamās kafijas krūzes būs lieliski piemērotas ne tikai pieaugušajiem, kas vēlas rūpēties par dabu, bet arī bērniem, pārvēršot bērna ēšanu un dzeršanu jaunā aizraujošā piedzīvojumā gan ikdienas gaitās, gan bērnu ballītēs.
  • Dabai draudzīgs produkts. Nobaudi aromātisku kafiju, apēd krūzīti vai ļauj tai ātri dabā sadalīties – nekādu atkritumu! Katrai ēdamajai vafeļu krūzei apkārt apvilkts aizsargājošs apvalks, kas palīdz kafijas krūzīti aizsargāt no tiešas vafeles saskares ar baktērijām, virsmām un rokām, ar kurām tā saskaras, taču arī tas būs dabai draudzīgs materiāls, kas dabā ātri sadalīsies.

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Uzraksti atsauksmi pirmais par “Ēdamās krūzītes Cupffee 12 gab, 220ml”

Ēdamās krūzītes Cupffee 12 gab, 220ml
8,85