Termopudele Yuki zila 350ml

28,00

Kvalitatīva termopudele ar elegantu pārklājumu. Paredzēta lietošanai ikdienā, turklāt pudeles dizains ir piemērots arī birojam.

Noderīga dažādos laika apstākļos. Pudelei ir dubultās sieniņas, kas sniedz labu temperatūras noturību – jūsu dzēriens saglabāsies karsts līdz 12 stundām, bet atvēsinošs līdz pat 48 stundām.

Piemērota dāvana cilvēkiem, kuri novērtē pamanāmu dizainu ar praktisku pielietojumu.

Kategorija:

Apraksts

Mūsdienīga termopudele ar patīkamu pārslveida pārklājumu. Pudele ir ražota no nerūsējoša tērauda un tai ir vara izolācija, kas nodrošina materiāla vieglumu un labu temperatūras noturību. Dzēriens saglabājas karsts 12 stundas, bet auksts – līdz pat 48 stundām. Siltajā sezonā var veldzēties ar atvēsinošiem dzērieniem, bet, dodoties ārā ziemā, paņemt līdzi sildošu dzērienu.

Pudelei ir skrūvējams vāciņš, kas aprīkots ar rokturi ērtākai pārnēsāšanai. Tā ir maza izmēra, tāpēc būs komfortabli to pārnēsāt somā.

Termopudeli ir patīkami turēt rokās, jo pēc dzērienu uzpildīšanas neveidojas kondensāts. Piemērota lietošanai ikdienā, tostarp atrodoties birojā.

Materiāls

Termopudele ražota no nerūsējošā tērauda, kas nesatur BPA.

Nerūsējošais tērauds – tērauda paveids, kura galvenā sastāvdaļa ir dzelzs. Tas ir viegls, ļoti izturīgs materiāls, kas ir piemērots biežai mazgāšanai.

Pudele iesaiņota kastē.

Lietošana

Pirms lietošanas izmazgāt.

Piedāvājumu nodrošina UDENSPUDELE.LV. Apskati produktu UDENSPUDELE.LV.

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Uzraksti atsauksmi pirmais par “Termopudele Yuki zila 350ml”

Termopudele Yuki zila 350ml
28,00