Tērauda termopudele KOLN balta 590ml

29,00

Izturīga nerūsējoša tērauda pudele ar ļoti labu termo noturību. Dubultais skrūvējamais vāciņš nodrošina ērtu pudeles uzpildīšanu un vienkāršu kopšanu.

Ērta, vidēja tilpuma pudele ikdienai vai mājai, kas vienmēr būs pa rokai, lai padzertos.

Gaumīga un praktiska dāvana jebkuram, kurš novērtē praktiskas un augstvērtīgas lietas.

Kategorija:

Apraksts

Komfortabla nerūsējoša tērauda pudele ar dubultajām sienām. Laba siltuma un aukstuma noturība, pateicoties dubulto sienu nerūsējošā tērauda vakuuma konstrukcijai ar vara izolāciju. Dzēriens pudelē saglabājas silts 12 stundas, bet vēss 48 stundas. Pudeles konstrukcija novērš kondensāta veidošanos uz ārējās virsmas.

Pudelei ir skrūvējams, dubults vāciņš, kas ļauj viegli uzpildīt pudeli un atvieglo tās kopšanu ikdienā.

Vāciņš ir aprīkots ar silikona turētāju, kas neļaus tam nokrist un pazust. Vienlaicīgi tas kalpo kā ērts rokturītis, kas ļauj pudeli iekarināt pirkstā vai piestiprināt pie somas.

Pārdomāta dizaina pudele, kas labi iederēsies arī mājā vai birojā.

Materiāls

Pudele ražota no augstas kvalitātes tērauda. Dubultās sieniņas pārklātas ar vara kārtu. Mazais vāciņs ražots no plastmasas, bet no ārpuses ar nerūsējošo tēraudu. Abiem vāciņiem ir silikona blīves, kas cieši noslēdz pudeli pret noplūdēm. Mazā vāciņa turētājs ražots no bieza un izturīga silikona.

Nesatur BPA.

Lietošana

Pirms lietošanas izmazgāt. Nav ieteicams mazgāt ar hloru saturošiem mazgāšanas līdzekļiem un trauku mazgājamajā mašīnā. Dažas detaļas, piemēram silikona blīves var zaudēt savas labās īpašības.

Piedāvājumu nodrošina UDENSPUDELE.LV. Apskati produktu UDENSPUDELE.LV.

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Uzraksti atsauksmi pirmais par “Tērauda termopudele KOLN balta 590ml”

Tērauda termopudele KOLN balta 590ml
29,00