Privātuma politika

Sīkdatņu izmantošanas politikā skaidrots, kā SIA Happycard, kas ir zedavanukomplekti.lv īpašnieks un uzturētājs (turpmāk, ZeDavanuKomplekti.lv), izmanto sīkdatnes (cookies).

ŠĪs lapas personas datu apstrādes pārzinis ir SIA Happycard, reģistrācijas Nr. 53603046151, Brīvības gatve 236 – 71, Rīga, LV 1039. Detalizētāku informāciju par sīkdatņu izmantošanu vai fizisku personu datu apstrādi, Jūs varat saņemt, rakstot uz uz epastu: [email protected].

Kas ir sīkdatnes un kā tās darbojas?

Sīkdatne ir neliela teksta datne, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat interneta vietni. Sīkdatnes tiek saglabātas interneta pārlūkprogrammas (piemēram, Google Chrome, Internet Explorer, Safari) datņu direktorijā interneta vietnes apmeklētāja gala iekārtas cietajā diskā. Nākamajā reizē, kad interneta vietnes apmeklētājs apmeklē to pašu interneta vietni, interneta pārlūkprogramma lasa sīkdatni un nodod informāciju atpakaļ interneta vietnei vai elementam, kas sākotnēji iestatīja sīkdatni. Sīkdatnes nekādā veidā nerada apdraudējumu interneta vietnes apmeklētāja datoram.

Kādas sīkdatnes FromMe izmanto?

Lai uzlabotu interneta vietņu funkcionalitāti un atvieglotu interneta vietņu lietošanu, interneta vietnēs tiek izmantoti šādi sīkdatņu veidi:

  1. Sesijas sīkdatnes: Tās ir pagaidu sīkdatnes, kuras tiek saglabātas tikai tik ilgi, kamēr interneta vietnes apmeklētājs neaizver interneta pārlūkprogrammu pēc piekļuves interneta vietnei. Sesijas sīkdatnes palīdz interneta vietnei atcerēties, ko apmeklētājs izvēlējies iepriekšējā lapā, lai nevajadzētu atkārtoti ievadīt informāciju.
  1. Pastāvīgās sīkdatnes: Šīs sīkdatnes pēc ZeDavanuKomplekti.lv interneta vietnes apmeklēšanas nejauši izveidota numura veidā tiek saglabātas interneta vietnes apmeklētāja galaiekārtā. Tās identificē interneta vietnes apmeklētāju kā unikālu lietotāju, un, apmeklētājam atgriežoties interneta vietnē, palīdz atcerēties informāciju par apmeklētāju un par darbībām, kuras interneta vietnes apmeklētājs iepriekš ir veicis. Sīkdatnes saglabāšanas laiks interneta vietnes apmeklētāja ierīcē būs atkarīgs no sīkdatnes veida.
  2. Sekošanas sīkdatnes: Šīs sīkdatnes ZeDavanuKomplekti.lv izmanto interneta vietnes struktūras apskates statistikai.
  3. Trešo personu sīkdatnes: ZeDavanuKomplekti.lv izmanto trešo personu, piemēram, uzņēmuma Google, sīkdatnes, lai apkalpotu reklāmas un optimizētu mārketinga komunikāciju. Trešo personu reklāmdevēji izmanto galaiekārtā saglabātās sīkdatnes, lai novērtētu reklāmas efektivitāti un individualizētu interneta vietnes apmeklētājam attēlotās reklāmas saturu. Informācija, ko savāc trešo personu reklāmdevēji, var ietvert tādus datus kā, piemēram, ģeogrāfiskā novietojuma dati (izriet no IP adreses).

Datu apstrādes tiesiskais pamats

Sīkdatņu apraksta 1., 2. un 3.punktā minēto sīkdatņu izmantošanas tiesiskais pamats ir ZeDavanuKomplekti.lv leģitīmā (tiesiskā) interese, kas saistīta ar tās komercdarbības nodrošināšanu – nodrošināt mājaslapas funkcionalitāti un analizētu ZeDavanuKomplekti.lv mājaslapas lietojumu darbību, kā arī izstrādāt un ieviest to uzlabojumus. Dati tiek apstrādāti, pamatojas uz ES Vispārīgās datu aizsardzības regulas 6.panta 1.punkta f) apakšpunktu.

4.punktā minēto sīkdatņu izmantošanas tiesiskais pamats ir datu subjekta (Jūsu) piekrišana. Dati tiek apstrādāti, pamatojas uz ES Vispārīgās datu aizsardzības regulas 6.panta 1.punkta a) apakšpunktu.

Cik ilgi tiek glabātas sīkdatnes

Ja nav noteikts citādi, sīkdatnes tiek glabātas, kamēr tiek izpildīta darbība, kādam nolūkam tās vāktas, un pēc tam tās tiek dzēstas.

Kā ierobežot sīkdatņu saglabāšanu vai noņemt sīkdatnes no galaiekārtas?

Ja lietotājs nevēlas, ka tiek izmantotas sīkdatnes, ikvienas interneta pārlūkprogrammas drošības iestatījumos iespējama sīkdatņu ierobežošana un dzēšana. Jāņem vērā, ka nevar atteikties no obligāto un funkcionālo sīkdatņu lietošanas, jo bez tām vietnes un mājaslapas pilnvērtīgas lietošanas nodrošināšana nav iespējama.

Item added to cart.
0 items - 0,00